Rezervace


Kliknete zde
Kliknete zde

Únorová romantika

Hotelové pokoje

Celková kapacita hotelu Réva je 46 lůžek. Všechny pokoje jsou moderně zařízeny, s vlastním sociálním zařízením.Na každém pokoji je k dispozici internetové připojení, TV, lednička, trezor, varná konvice, žehlička a žehlící prkno. Připojení k internetu je možno využít i na recepci a v hotelové restauraci. Přímo před hotelem je k dispozici střežené parkoviště. Hotel má vlastní restauraci a bezbariérový vstup.

  • Moderní vzhled pokojů
  • Sociální zařízení na pokoji, koupelna s vanou či sprchovým koutem
  • Lednička, trezor, varná konvice
  • Žehlička a žehlící prkno
  • Wifi připojení na internet u recepce a v restauraci

Ceník pokojů

Fotogalerie

pokoj1 panorama.jpg pokoj1.jpg pokoj2.jpg pokoj3.jpg pokoj4.jpg pokoj5.jpg pokoj6.jpg pokoj7.jpg pokoj8.jpg pokoj9.jpg pokoj10.jpg Koupelna5.jpg kuchynkout 1.jpg hotel-reva-mikulov-1.jpg hotel-reva-mikulov-2.jpg hotel-reva-mikulov-3.jpg hotel-reva-mikulov-4.jpg hotel-reva-mikulov-5.jpg hotel-reva-mikulov-7.jpg hotel-reva-mikulov-8.jpg hotel-reva-mikulov-9.jpg hotel-reva-mikulov-14.jpg

 

Možnosti stravování

Hotel Réva nabízí pobyty se snídaní.

Snídaně jsou podávány formou švédských stolů (chléb, bílé i tmavé rohlíky, sladké pečivo, 3 druhy uzeniny, tvrdý i tavený sýr, pomazánka, vejce, máslo, zelenina, ovoce, jogurt, med, 2 druhy džemu, 3 druhy Müsli, káva, mléko, čaj, džus).

Snídaně: 7:00 – 10:00 hod.
Cena za snídani je 130,- Kč /osobu /den

Součástí hotelu Réva je klimatizovaný vinný restaurant s velmi příjemným interiérem a letní terasou. Využijte nabídky snoubení vín s pokrmy a přijďte ochutnat speciální menu v kombinaci s výtečným jihomoravským vínem.


AdmirorGallery 4.5.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.