Rezervace


Kliknete zde
Kliknete zde

Únorová romantika

Výhodné balíčky


Wellness balíček

Navštivte náš hotel Vivaldi a prožijte zde chvíle plné odpočinku a klidu. Vyražte poznávat krásy přírody jižní Moravy na kole nebo navštivte posilovnu v krásném městě Mikulov. Toto město Vám také nabízí saunu, whirpool, solnou jeskyni, masáže a mnoho dalších odpočinkových aktivit.

Vinařský balíček

Objevte jedinečnou atmosféru vinařského historického města Mikulov a ochutnejte lahodné víno přímo z rodinného vinařství Volařík. Při návštěvě tohoto vinařství na Vás čeká odborný výklad o ochutnávaném víně a také možnost sběru hroznů pro vlastní potřebu při putování po vinařských stezkách.

Firemní balíček

Hotel Vivaldi Vám nabízí zvýhodněné pořádání firemních akcí, seminářů, ale také ubytování či akcí pořádaných ve vinných sklípcích.

Dárkový poukaz

Hledáte vhodný dárek pro své blízké, přátelé či známé? Připravili jsme pro Vás speciální dárkový poukaz, který zahrnuje nejen romantickou večeři při svíčkách v Hábánském sklípku a lahev kvalitního moravského vína, ale také mnoho dalších zážitků. Darujte tak nezapomenutelné chvíle strávené v kraji plném vína.